Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Letnie koncerty w Salticu

Letnie koncerty w Salticu

Przyjazd 05 sie 21'
Wyjazd 06 sie 21'
Goście 2 Osoby dorosłe osoba dorosła
Hotel Saltic
  1. Zamień urlop w niezapomniane przeżycie
  2. Aktualności
  3. Szczegóły wydarzeń
25 czerwca 2021

Zapraszamy na magiczne muzyczne wieczory w Salticu. W tym sezonie dla naszych gości wystąpi wspaniały muzyczny skład: Oliwia Żukowska, Bernadetta Burszta, Walentyna Dus, Michał Starzyński oraz Aleksander Bogdanow. Koncerty w sezonie letnim organizujemy cztery razy w tygodniu, na patio przy basenie lub w Restauracji Natura.

Na naszej letniej muzycznej scenie usłyszycie ulubione dźwięki znanych utworów. Te wieczory wypełnione będą muzyką nawiązującą do takich gatunków muzycznych jak jazz, pop, soul i blues.  popłyną dźwięki niebanalnych aranżacji ulubionych utworów znanych artystów.

 

Aleksander Bogdanow

Ceniony, dyplomowany muzyk z wieloletnim doświadczeniem scenicznym. Na naszej scenie zaprezentuje bogaty repertuar, od ulubionych kompozycji po kreatywne improwizacje. Jego muzyka zamienia zwykły wieczór w niezapomniane, magiczne spotkanie z jazzem.

 

Oliwia Żukowska

Oliwia śpiewa praktycznie od zawsze. Prowadzi własny kanał na YouTube. Najlepiej odnajduję się w muzyce alternatywnej oraz spokojnej. Kwestą czasu już tylko pozostaje, kiedyś świat o niej usłyszy.

 

Bernadetta Burszta

posiada wieloletnie doświadczenie estradowe i rewiowe. Swoje umiejętności wokalne doskonaliła uczestnicząc w wielu warsztatach w Polsce i za granicą. Z naszej sceny w wykonaniu Bernadetty popłyną kawałki jazzowe oraz najpiękniejsza muzyka filmowa. 

 

Valentina Dus

artystka pochodząca z Kaukazu, Od kilku lat mieszka w Polsce i tu głównie realizuje się artystycznie w wielu różnorodnych projektach artystycznych. Jest muzykiem wszechstronnym i bardzo aktywnym. Świetnie się odnajduje w muzyce jazzowej, rockowej, pop, jak też klasyki chóralnej, czy muzyce cygańskiej. Valentina zaangażowana jest w projekt filharmoników łódzkich Queen Symfonicznie oraz w Teatrze muzycznym Terno.

 

Michał Starzyński

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie jako klawiszowiec w wielu składach metalowych, rockowych i pop-rockowych. Na naszej scenie w wykonaniu Michała usłyszymy uznaną muzykę rozrywkową wszelkich gatunków, wszystko okraszone własnymi aranżami.

Więcej atrakcji na sezon wakacyjny znajdziecie w naszym pakiecie Wakacje z #salticvibes!

 

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij