Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Smart Saltic, czyli nowy standard komunikacji z Gośćmi

Smart Saltic, czyli nowy standard komunikacji z Gośćmi

Przyjazd 05 sie 21'
Wyjazd 06 sie 21'
Goście 2 Osoby dorosłe osoba dorosła
Hotel Saltic
  1. Zamień urlop w niezapomniane przeżycie
  2. Aktualności
  3. Szczegóły wydarzeń
07 kwietnia 2021

W Salticu zamówisz danie z restauracji, sprzątanie pokoju czy zabieg w SPA bezpośrednio z Facebook Messengera lub WhatsApp. Wszystkim naszym Gościom gwarantujemy szybką, bezpieczną i wygodną komunikację, bez potrzeby instalowania dodatkowych aplikacji. I to jest właśnie Smart Saltic :)

Wybierasz się do Saltica?

Świetnie! W dniu przyjazdu otrzymasz od nas smsa lub maila z możliwością wygodnego zameldowania się online, dzięki czemu ograniczysz swój kontakt z recepcją do minimum.
 

A podczas samego pobytu?

Możemy być z Tobą cały czas w kontakcie online! W naszym chatbocie znajdziesz wszystkie potrzebne informacje na temat funkcjonowania hotelu, godzin serwowania posiłków, otwarcia SPA czy Wellness. Zamieściliśmy tu również nasze menu, ofertę SPA, cenniki wypożyczalni rowerów, program animacji dla dzieci i wiele więcej. Dowiesz się też jakie atrakcje dla Ciebie przygotowaliśmy, a także otrzymasz zaproszenie na ciekawe wydarzenia, które organizujemy podczas Twojego pobytu. O wszystkie te kwestie możesz dopytywać czatując z nami, nawet podczas wycieczki rowerowej lub leżąc na plaży. Jesteśmy dla Ciebie 24h na dobę.
 

Brzmi dobrze?

Przeszliśmy na smart stronę, dzięki technologi udostępnionej nam przez SmartHotel. Wierzymy, że dzięki temu kontakt z nami będzie jeszcze łatwiejszy i przyjemniejszy. Dla wszystkich entuzjastów tradycyjnego kontaktu bezpośredniego lub telefonicznego, zawsze też jesteśmy offline.
 
mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij