Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Bo jedzenie jest zbyt dobre, aby je marnować

Bo jedzenie jest zbyt dobre, aby je marnować

Przyjazd 05 sie 21'
Wyjazd 06 sie 21'
Goście 2 Osoby dorosłe osoba dorosła
Hotel Saltic
  1. Zamień urlop w niezapomniane przeżycie
  2. Aktualności
  3. Szczegóły wydarzeń
12 stycznia 2021

Aż jedna trzecia wyprodukowanej na świecie żywności ląduje w śmietniku. To ogromny problem, z którym rewolucyjna aplikacja Too Good To Go postanowiła się zmierzyć. Jesteśmy dumni mogąc oficjalnie dołączył do jej szeregów. Od dzisiaj, ramię w ramię z TGTG będziemy walczyć z marnowaniem jedzenia! Już teraz możecie szukać naszych toreb z pyszną niespodzianką w aplikacji #toogoodtogo, zawsze w świetnej cenie.

Jak działa Too Good To Go?

Platforma Too Good To Go powstała po to, aby stworzyć rynek dla nadwyżek jedzenia. Umożliwia firmom takim jak Saltic, sprzedaż nadprogramowej żywności, zamiast jej wyrzucania. Dlaczego to takie ważne? Powodów jest wiele. Marnowanie jedzenia ma fatalny wpływ na ekologię. Stanowi poważny problem dla środowiska, ponieważ powoduje wzrost emisji gazów cieplarnianych. Wyrzucanie jedzenia to też problem natury etycznej, w obliczu cały czas panującego głodu na świecie. Nadwyżki żywności to także olbrzymie koszty dla całej gospodarki, firm i dla każdego z nas. Jesteśmy niezwykle dumni, że zostaliśmy częścią tak ważnej inicjatywy jako jeden z partnerów TGTG.

Nasz hotel jest eko właśnie dla Was

Jako hotel oferujący posiłki w formie bufetów oraz prowadzący restauracje, codziennie mierzymy się z problemem marnowania jedzenia. Pomimo dużego doświadczenia naszych kucharzy, czasami nie jesteśmy w stanie przewidzieć ilości produktów, która zostanie zjedzona przez naszych gości w ciągu dnia. Od samego początku był to dla nas poważny problem. Tym bardziej, że naszą nadrzędną wartością jest przyjaźń ze środowiskiem. Zależy nam, aby Saltic był ekologicznym hotelem. Dlatego też, gdy tylko dowiedzieliśmy się o TGTG, weszliśmy w tę inicjatywę bez chwili zawahania. Dla naszego hotelu to ważny krok w walce z marnotrawstwem.

Kochamy jedzenie i kochamy naszą planetę. Too Good To Go idealnie łączy te dwie idee w jedną piękną inicjatywę. Jeśli ta idea Wam również nie jest obojętna, szczerze zachęcamy do ściągnięcia ich aplikacji na swój smartfon. Znajdziecie w niej wiele smacznych paczek do uratowania, a także zyskacie zaszczytne miano Pogromcy Marnowania Jedzenia :) Mamy też nadzieje, że inicjatywa wkrótce powiększy się o kolejne hotele i restauracje w naszym regionie.

Na koniec, koniecznie zajrzyjcie na profile społecznościowe TGTG, gdzie znajdziecie wiele inspiracji do zmiany postaw i nawyków. Too Good To Go buduje świadomość problemu i pokazuje, że nawet małe zmiany w kierunku ratowania planety, wykonane przez wiele osób mogą zrobić różnicę.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij