Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Pet Program - zabierz zwierzaka na wakacje

Saltic Pet Program - zabierz zwierzaka na wakacje

Przyjazd 05 sie 21'
Wyjazd 06 sie 21'
Goście 2 Osoby dorosłe osoba dorosła
Hotel Saltic
  1. Zamień urlop w niezapomniane przeżycie
  2. Aktualności
  3. Szczegóły wydarzeń
17 listopada 2020

Saltic Pet Program odzwierciedla nasze przekonanie, że zwierzęta są pełnoprawnymi członkami rodziny i zasługują na komfortowy wypoczynek. Komfortowy, czyli spędzony z rodziną. Dlatego stworzyliśmy Saltic Pet Program, który jest gwarancją, że czworonogi są mile widzianymi Gośćmi w naszym Hotelu, a także, że zapewniamy infrastrukturę dostosowaną do potrzeb zwierzaków.

Na jakie udogodnienia mogą liczyć przebywające w hotelu zwierzaki?

W naszym hotelu szczególne miejsce zajmują zwierzaki, dlatego też nasi Czworonożni Goście mogą u nas liczyć na wiele udogodnień. Sąsiadujące z nami leśne ścieżki i szeroka plaża zachęcają do długich spacerów i aktywnego spędzania czasu na zewnątrz ze zwierzęciem. Z drugiej strony, ogrodzony teren oraz nasza przyjazna obsługa to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu podczas wypoczynku z pupilem. W ramach udogodnień dla zwierząt udostępniamy naszm Gościom miski na wodę w pokojach oraz wygodne posłanie w pokoju.

 

Czy hotel zapewnia wyżywienie dla zwierząt?

Z zasady chcemy, aby wyżywieniem czworonogów zajmowali się właściciele, jako Ci najlepiej znający swojego pupila i najbardziej ku temu kompetentni. Natomiast w sytuacjach awaryjnych, które przecież mogą przydarzyć się każdemu, zapewniamy dostęp do karmy wysokiej jakości. Właściciele mogą z niej korzystać do czasu uzupełnienia własnej. Natomiast zawsze w Salticu zwierzaki mogą liczyć na szeroki wybór przysmaków i przekąsek!

 

Jakie zwierzęta można zabrać do hotelu?

W naszym hotelu wszystkie zwierzęta domowe są mile widziane. Nie określamy tutaj szczegółowo rasy czy też wagi zwierzęcia. Dbamy natomiast o odpowiedzialność właścicieli za swojego pupila, aby zarówno goście jak i same zwierzęta mogły czuć się bezpiecznie i komfortowo. Z tego też powodu funkcjonuje w naszym hotelu regulamin dosyć szczegółowo opisujący zasady przebywania zwierząt.

 

Czy w razie problemów ze zdrowiem pupila hotel pomaga umówić wizytę u weterynarza?

Oczywiście problemy ze zdrowiem mogą zdarzyć się zawsze i każdemu, również naszym pupilom. W takich sytuacjach oczywiście służymy pomocą. Właściciele chorych zwierząt mogą liczyć na pomoc w organizacji konsultacji weterynaryjnych w sprawdzonych, lokalnych lecznicach dla zwierząt.

 

Czy zwierzęta mają wstęp na prywatną plażę?

Tak, zwierzęta domowe mają wstęp na naszą plażę. Mogą na niej przebywać na smyczy i pod opieką właścicieli. Jeśli chcemy dać swoim pupilom nieco więcej swobody, zachęcamy do korzystania z plaży przeznaczonej dla zwierząt, która znajduje się nieopodal naszego hotelu.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij