Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Baner background

Saltic Restaurant

Arrival 24 Oct 20'
Departure 25 Oct 20'
Visitors 2 Persons adults person adult
Hotel Saltic

Restauracja Natura a' la carte

Restauracja Natura a' la carte

Kuchnia, która inspiruje, zachwyca i wprawia w dobry nastrój #NatureMood

 

Nasza restauracja Natura to regionalna kuchnia i nietuzinkowe połączenia smaków. Wszystkie przetwory robimy sami, pieczemy chleb, wędzimy ryby i mięso oraz sezonujemy wołowinę. Zjecie u nas najlepsze na całym Pomorzu lunche, kolacje, obiady, popołudniowe przekąski i romantyczne podwieczorki.

Natura Cafe & Bar

Zapraszamy na aromatyczną kawę, autorskie drinki, domowe nalewki według receptury naszych speców od procentów, koktajle owocowe oraz świeżo wyciskane soki. Na miłośników słodkości czekają wypiekane na miejscu ciasta i desery.

The Art of Healthy Drinks

Dania na zamówienie

Wszystkie nasze dania są dostępne w opcji "na wynos", w ekologicznych, 100% przyjaznych środowisku opakowaniach. Gdy macie ochotę zjeść coś pysznego w zaciszu własnego pokoju proponujemy usuługę room service. Jeśli chcecie zabrać ze sobą jedzenie na wycieczkę, przygotujemy dla Was pyszne i zdrowe lunch boxy lub urozmaicone zestawy piknikowe

Pool Bar przy basenie

Pool Bar przy basenie

W okresie wakacyjnym zapraszamy do naszego Pool Baru, który znajduje się na wewnętrznym patio, tuż przy basenie. Serwujemy tu napoje ciepłe i zimne, zdrowe smoothie i autorskie drinki oraz smaczne przekąski, dania z grilla, świeżo wędzone ryby, gofry i lody.
Pool Bar jest otwarty w godz. 10.00 - 23.00 i działa sezonowo

Our magnificent offers

mobile nav bg
See on map
This website uses COOKIES.

By browsing it you accept our cookies policy, according to your browser settings. Read more about Privacy Policy.

OK, close