Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Grzybowska plaża

Grzybowska plaża

Przyjazd 12 sie 20'
Wyjazd 13 sie 20'
Goście 2 Osoby dorosłe osoba dorosła
Grzybowska plaża

Saltic to wymarzone miejsce dla miłośników polskiego wybrzeża. To tutaj znajdują się najpiękniejsze plaże Bałtyku.

Dobremu wypoczynkowi na plaży z pewnością sprzyja dużo mniejsza liczba turystów niż w dużych kurortach. W sezonie letnim nasi Goście mogą relaksować się na prywatnej hotelowej plaży, gdzie czekają na nich wygodne leżaki i parasole.

Tutejsze plaże są niezwykle szerokie. Na wysokości naszego hotelu dochodzą nawet do 50 metrów. Prowadzi do niej uczęszczana tylko przez nielicznych wąska, leśna ścieżka. Gwarantujemy, że nie spotkasz na niej sprzedawców straganowych.

Grzybowskie plaże wyróżniają się cudownym drobnym i złocistym piaskiem. Roztacza się z nich widok na wydmy i lasy sosnowe. Dzięki takiemu sąsiedztwu tworzy się tutaj unikalny mikroklimat, który bardzo korzystnie wpływa na nasze zdrowie.

Na wysokości Grzybowa, wody Bałtyku tworzą niewielką Zatokę Grzybowską. Ten akwen sprawia, że temperatura tutejszej wody morskiej jest dużo cieplejsza, morze płytsze, pozbawione kamieni, a fale znacznie mniejsze niż w sąsiadujących miejscowościach.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij