Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Saltic Resort & SPA, Grzybowo
Nadmorska Międzynarodowa Trasa Rowerowa

Nadmorska Międzynarodowa Trasa Rowerowa

Przyjazd 24 cze 21'
Wyjazd 25 cze 21'
Goście 2 Osoby dorosłe osoba dorosła
Hotel Saltic
  1. Zamień urlop w niezapomniane przeżycie
  2. Atrakcje
  3. Szczegóły atrakcji
Nadmorska Międzynarodowa Trasa Rowerowa

Odkryj okolice Grzybowa z perspektywy dwóch kółek. Nadmorska Międzynarodowa Trasa Rowerowa to kilometry dobrze przygotowanych ścieżek.

Gmina Kołobrzeg pod względem ilości i jakości ścieżek rowerowych może być wzorem do naśladowania. Rowerem udasz się tu we wszystkie strony świata. Ścieżki są utwardzone, wykonane z polbruku bądź asfaltu. Nowo wybudowanym towarzyszy infrastruktura w postaci ławek, koszy na śmieci, miejsc postojowych i toalet. Są też tablice informacyjne z opisami ciekawostek przyrodniczych i historycznych.

Sąsiadująca z naszym hotelem ścieżka R-10 jest pięknie usytuowana w pasie nadmorskim i biegnie tuż przy wydmach i lesie sosnowym. Wspaniałe czyste powietrze koi nerwy i poprawia samopoczucie. Na trasie jest się gdzie zatrzymać, odpocząć i nabrać sił na dalszą drogę. Jazda przez las daje możliwość słuchania ptasich treli, a niekiedy spotkania wiewiórek lub saren.

mobile nav bg
Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij